במהלך הניסיון להסית את הציבור נגד ראש הממשלה בערוצי החדשות קפצו כמו כלבים חרמנים על העדות השקרית של שירה רבן, העובדת ה"החרדית" עלאק ששרה נתניהו "התעללה" בה.

צפו בכל השקרים שנחשפו.

אמיר אוחנה חבר כנסת מהליכוד חושף קצת מהשקרים

יואב יצחק גם חשף שקר נוסף

וכך אומרת מומחית לדיני עבודה

"רזי ׁ(ברקאי), אתה מכיר אותי הרבה שנים ויודע שאני מייצגת עובדים הרבה שנים. אם תביעה כזו הייתה מגיעה אליי, לא הייתי מייצגת את המתלוננת", קבעה עפרוני, שהסבירה: "התביעה לא מחזיקה מים ולא הגיונית".

לדבריה, "יש לי בת ששמה חנה, עורכת דין שחזרה בתשובה ומתעסקת בדיני עבודה. תקשיב טוב למה שאני אומרת לך – אין חיה כזו שבקהילה הזו עובדת תפנה לבית דין לעבודה. אין, אין. מישהו פה הנחה אותה, מישהו הוביל לזה, מישהו שתל אותה".

היא הסבירה כי "אני עוסקת בתיקים כאלה ואין סיכוי שעל העסקה של שבועיים מישהו יבוא ויתבע מיליוני שקלים, זה הזוי. כל האירוע הזה נראה לי כקרקס תקשורתי שנועד לקדם אינטרסים אחרים. אני מסכימה לחלוטין עם השופט אייל אברהמי – שירה רבן היא בובה על חוט. לא מתאים כל הסיפור הזה שהיא משפילה מבט ורצה לבית הדין. שם האברך פותר את הבעיות. אני חותרת לזה שפה יש עלילה, מחפשים מישהו אחר".

לטענתה, "לי נראה פה שיש מצב ששתלו אותה. מי הכריח אותה ללכת? אישה כזו שמשפילה עיניים לא הולכת לחפש עבודה בשוק החילוני. היא תלך להיות גננת, סייעת או מבשלת, אך לא תצא מד' אמות הקהילה שלה למעון ראש הממשלה. אני חותמת על זה. יש כאן קונספירציה".

עוד שקר בזוי של התקשורת נחשף

ענו על הסקר: