בשנת 2014, פורסם וידאו בו תיארו שני ילדים צעירים, עליזה וגבריאל, והסבירו בפירוט את ההתעללות והזוועה להם נחשפו בבית הספר בהפמסטד כנסיית ישוע המשיח. סצנות של טקסים שטניים, התעללות מינית, רצח תינוקות וקניבליזם תוארו בפירוט רב על ידי הילדים, וגרמו לסרטון להפוך לוויראלי.

בין העבריינים לכאורה היה האב הביולוגי של הילדים, ריקי דירמן, וכן מספר אנשי צוות והורים לילדים בבית הספר היסודי שלהם בהמפסטד, לונדון. למרות חומרת המקרה, מעולם לא בוצעה חקירה נאותה של טענות הילדים.

במקום זאת, המקרה עבר תפנית בלתי צפויה כאשר נקבע כי אלה ובן זוגה התעללו בילדים ופברקו את הסיפור – ובכך אילצו אותה לברוח מהארץ.

בראיון שנערך לאחרונה עם דו"ח SGT, אלה התחדש רצונה לחלוק את האמת של סיפור ילדיה ואת כיסוי בקנה מידה גדול של הקבוצה השטנית בהמפסטד. היום, קשה להתעלם מהמידע שהתגלה סביב המקרה קשה. חיפוש פשוט של Google גילה שחלק גדול מהתוכן המקיף את המקרה הוסר.

נתחיל בחקירתנו על ידי עיון בראיות שנמצאו מיד לאחר שאלה דיווחה על פשעים למשטרת בארנט (אזור המפסטד). הוראה לביצוע בדיקות רפואיות של הילדים נצטוו לאחר הפשע. הדוחות הרפואיים הודלפו מאוחר יותר, והראו כי הבוחן מצא ראיות פיזיות (צלקות) שתמכו בטענות הילדים. בשבוע שלאחר מכן נלקחו הילדים השגחה משטרתית, ולאחר מכן חזרו בהם מהצהרותיהם. בדו"ח של חוקר רפואי עולה כי מחקר שנערך בשנת 2007 על התעללות מינית בקרב ילדים חשף כי הדחקה מתרחשת בתדירות גבוהה יותר מכפי שחשבו בעבר.

במהלך הזמן שקדם להליך בית המשפט, לא נעשתה חקירה על טענות הילדים. כאשר היו גם ראיות פיזיות אותן היה ניתן לבחון -הכוללים תיאורים של קעקועים על איברי המין של מורים בבית הספר – על ידי בחינה זו היה ניתן להוכיח במהירות או להפריך את טענות הילדים, אך אלו כלל לא נבדקו. במקום זאת, המנהלת – אשר, חשוב לציין, היתה בין החשודים ששמם הילדים – הוזמנה לשותפות עם המפגש האסטרטגי. מדוע בחרה המשטרה לשתף פעולה עם אחד העבריינים העיקריים שנקראו על ידי הילדים, במקום לחקור אותה? אלה סבורה שזה בגלל שזה היה חלק מתוכנית להשתיק את ילדיה ולכסות את הסיפור.

במהלך ההליכים קיימו עורכי הדין של הרשות המקומית והשופט פגישות פרטיות ללא אלה, דבר הפוגע ב"קוד ההתנהגות". לא אלה ולא בן זוגה נחקרו או נאשמו בהתעללות המפורטת בפסק הדין בן 22 הדפים שנכתב על ידי שופט בית המשפט העליון, השופט פאולי. בהאשמות חמורות שכאלה, מפריע שלא ננקטה כל פעולה נגד האם שלכאורה סיממה והתעללה בילדיה. נראה כי החלטה זו נבעה מתוך הרצון למנוע חקירה נגדית ליתר העבריינים לכאורה ששמם הועלה על ידי הילדים. שכן אם יואשמו בפשעים כאלה, תוכל אלה להגן על שמה במשפט שיאפשר כאמור את החשיפה וההליך התקין הנדרש. העובדה כי גורמים רשמיים לא רוצים במקרה זה לפנות לבית המשפט מעלים חשדות כי אלה וילדיה הם קורבנות של כיסוי בקנה מידה גדול כדי להגן על פדופילים בלונדון.

צפו בסרטון המזעזע.