בספטמבר האחרון התקבל דיווח במשטרת ישראל על מאורע שהתרחש בבית המלון המלך שלמה באילת. במסגרת התלונה עובד ניקיון ניסה לדקור את אחת האורחות הצעירות, שניצלה ממעשיו רק בשל נחישותה. קראו את פניית המשפחה.

"היי הצל השם שלי נועם מיזרחי רציתי לספר לך על ניסיון פיגוע שעברנו אתמול במלון המלך שלמה באילת.
אתמול בשעה 11:45 במהלך החופשה של המשפחה שלי באילת קיבלתי שיחה מחבר של אחותי האמצעית שעובד ניקיון של מלון המלך שלמה ניסה לדקור את אחותי.
שרק מחר תהיה בת 18
הוא נכנס למרות שעל הדלת היה שלט של נא לא להפריע ולאחר שראה שהיא לבד בחדר נכנס והביא איתו נייר נעל אחריו את הדלת והוציא סכין . והכל בעניין של שניות כשאמא שלי בחדר ממול.
למזלנו אחותי תפקדה בנחישות ותפסה את הסכין ביד לפני שהספיק לדקור אותה בכל הגוף. צרחה וברחה למרפסת ולמול כל אורחי המלון שצפו מהזוועה מהבריכה למטה קפצה מהמרפסת אל מרפסת אחת ליד.
והמחבל כמובן ברח.
חשוב לציין שהוא גם ניסה להיכנס לחדר שלי ללא בקשה הביא איתו את אותו טישו שהביא כביכול לאחותי וכשאמרתי שיבוא לנקות יותר מאוחר כי חבר שלי מתקלח הוא מלמל משהו בחצי אנגלית חצי עברית במבטא ערבי..
העובד הירדני מועסק במלון כמעל שנה וחצי ועל פי דבריו של הקב"ט הראשי של המלון "זה המקרה הראשון שקורה איתו"
שמענו סיפורים מאורחים במלון שהמציל כרז בבריכה שמישהי ניסתה להתאבד והתחרטה.
ושהפקידות בקבלה טענו שזו מריבה בין בני זוג.
והפרמדיקים אמרו לאורחים שעברו וראו את כמות הדם של זירת הרצח בחדרה של אחותי והחדר של ההןרים שלי. כמובן דאגו להגיד שמישהי החליקה במקלחת. אבל הכי מרגיז זה שהשבכ המשטרה והמלון דואגים לטייח הכל למען האורחים שעתידים להגיע למלון ובמקום לשבח את אחותי הקטנה על האומץ והנחישות שלה. מספרים אגדות על כך שניסתה להתאבד או שלילדה בת 18 יש רקע "פלילי" ועל כן דקרו אותה וכפיצוי על ניסיון הרצח שלחו לנו סלסלת פירות".

 

 

מתגובת המשטרה נמסר כי היום (19/9/17) "התקבל דיווח ממוקד מד"א למוקד 100 של משטרת ישראל על חשד לאירוע דקירות במלון באילת. מבירור ראשוני של כוח סיור ולוחמי משמר הגבול שהגיעו למקום עלה כי אורחת המלון ( בת 18 מצפון הארץ) דיווחה כי חדרן נכנס לחדרה וניסה לתקוף אותה, הצעירה החלה לצעוק ולדחוף אותו אל מחוץ לחדר, במהלך כך , נחתכה באצבעה מכלי חד שהחזיק בידו. לטענתה החדרן יצא מהחדר ועזב את המקום.
בסריקות שביצעו השוטרים במקום עוכבו 4 חדרנים לתחקור בתחנת המשטרה.
בסיום תחקור ראשוני נשלל רקע לאומני למעשה וקיים חשד כנגד אחד החדרנים למעורבות באירוע".