הרשת גועשת בימים האחרונים מהראיון של מני נפתלי עם אייל ברקוביץ׳ בו הוא מטיח בו את האמת בפנים. מדוע אבל רק עכשיו ורק אייל ברקוביץ׳ מעמת את מני נפתלי עם מה שכל עם ישראל חושב? מדוע כל המראיינים עד כה נהגו בו בכפפות של משי ולא שאלו אותו את השאלות הקשות?

נזכיר כי מני נפתלי הוא עד מדינה בפרשת המעונות, כלומר הוא ביצע עבירות ושחיתויות ועל מנת לחלץ את עצמו מהסתבכות פלילית הגיע להסכם עם המשטרה בה הוא מעליל על רעיית ראש הממשלה שטויות על ניפוח חמגשיות אוכל, דבר אשר בפועל הוא ביצע למען לקיחת המזון אליו הביתה לו ולמשפחתו.

התקשורת הישראלית מבצעת לינץ׳ בכל גבר ידוע אשר מואשם בהטרדה מינית? מדוע כולם שתקו על כך שמני הטריד מינית עובדת בבית ראש הממשלה ונוהלה נגדו חקירה בנושא? רק כעת התיק נסגר, ולא מחוסר אשמה אלא מחוסר ראיות, הרי מדובר מילה מול מילה. הדבר הנורא ביותר שאותה יחידה לה״ב 443 ואותם חוקרים שנתנו למני את מעמד עד המדיהה בתיק מעונות ראש הממשלה ולכן רצו ביקרו הם אלה שחקרו אותו גם לגבי התלונה על הטרדה מינית שהגישה העובדת. במקום לסייע למתלוננת כפי שתמיד עושים, החוקרים התעללו בה, הטיחו בה שהיא שקרנית ואיימו לכלוא אותה. מני הודיע שהוא יערער על סעיף חוסר הראיות וידרוש חוסר אשמה אך הוא לא עשה זאת, כי ידע שהאמת על ההטרדה המינית תחשף אם יעשה כך.

איך יכול להיות שאדם שהטריד מינית עובדת הכפופה לו הפך להיות גיבור השמאל והתקשורת, אשר חורטים על דגלם את דגל הפמיניזים?

מני נפתלי הוא אדם אלים אשר פוטר מעבודתו כמאבטח בגלל שהרביץ למאבטח אחר לאחר וויכוח.

אביו ישב בכלא לאחר שכמעט רצח אדם שהיה איתו בסכסוך עסקי.

דוגמא לאלימות ולבריונות של נפתלי קיבלו רק במוצאי שבת האחרונה בהפגנת השמאל ברוטשליד. מאי גולן העלתה סרטון של מני נפתלי מתעמת ומקלל אדם שיושב בבית קפה בשדרה. צפו בסרטון הלא יאומן של מנהיג השמאל החדש:

מדוע התקשורת לא שואלת אותו על כך שבתקופה בה היה אב הבית בבית ראש הממשלה הכפילו את עצמן, ומיד שעזב ירדו חזרה לרמתם המקורית?

מדוע לא שואלים אותו על עדותו של שכן שלו מעפולה בה הוא מספר כי היה רואה את מני מגיע חזרה מבית ראש הממשלה לביתו, ופורק ארגזים של מוצרי נקיון ואוכל?

מדוע לא שואלים אותו מדוע תבע את משרד הביטחון על חוסר יכולת לעבוד בעוד שבאותה עת עבד כ400 שעות?

מצטיירת תמונת מצב עגומה שהנהיג של מחנה השמאל שכביכול קורא לשלום, לאיפוק, פמיניזםונגד השחיתות, הוא עבריין עד מדינה, מטריד מינית ובריון אלים.