אתר חדשות אריאני פרסם לקוראיו כי במסגרת הנקמה על חיסולם של בכירים בשורותיה, אותה מתכננת המדינה ביחד עם ארגון החיזבאללה, פורסמו מספר מטרות ישראליות ובניהם בניו של ראש הממשלה נתניהו.

 

מצמרת הצבא האיראני נמסרה אזהרה לישראלים כי ישנן מטרות ישראליות פוטנציאליות וכן כי טווח הטילים האיראני מגיע עד למדינה. בארגון הטרור החיזבאללה הצטרפו לאיומים אותם שיגרו האיראנים.

יחד עם זאת נראה כי על אף האיומים לפגוע במטרות ישראליות בשטחי ישראל בפועל מעריכים כי אם יתרחש ניסיון פגיעה כלשהו מצידם יהא הוא מחוץ לשטחי מדינת ישראל.

הכתבה שפורסמה כללה מידע רב על בניהם של ראשי הממשלה לשעבר, וכן על בניו של ראש הממשלה המכהן שכללו את גילם, עיסוקיהם, דעותיהם הפוליטיות, ואף מערכות היחסים הזוגיות שלהם.

על סוגיית האבטחה של בניו של רוה"מ התעורר דיון לאחר אמירתו של ראש השב"כ לשעבר, יורם כהן, שטען כי ההחלטה לאבטח את יאיר ואבנר נתניהו לא התקבלה מטעם השב"כ אלא ההתקבלה כהנחיה, שכן בעת בחינת נושאים כאלו, הדנים באבטחת אישים ומשפחותיהם, ישנה ועדה בה לבסוף מקבל ההחלטות הוא ראש הממשלה.

מטעם לשכה ראש הממשלה נמסר כי יאיר ואבנר נתניהו הפכו לחשופים בפני איומים עליהם אף התריע ראש השב"כ כהן לאחר צוק איתן מאורעים נוספים, כאשר רק לאחרונה התפרסמו איומים איראנים, וכי הדרישה להציב אבטחה הגיעה מראש השב"כ עצמו. עוד נאמר כי קבלת ההחלטות על אבטחה נעשית על ידי ועדה ציבורית בה חברים שרים השוקלים את מכלול האיומים וההתרעות, ואלו מקבלים לבסוף את ההחלטה הסופית.

לפני כחודש פורסם כי בנו אבנר של ראש הממשלה יצא לטיול השחרור המסורתי לאוסטרליה וניו-זילנד, אליו יצטרפו מאבטחים מטעם יחידת מגן של  השב"כ למשך השהות שם. בעבר התלוו המאבטחים גם אל אחיו הגדול יאיר בעת טיוליו ושהותו מחוץ לגבולות המדינה.