אז לכל מי שרצה לראות את הראיון ששודר בשידור חי בחמישי האחרון ב i24NEWS English, כשלידי ישב איש שמאל קיצוני והזוי, גזען ושוביניסט, שלאחר מטר של גידופים ושלל כינויים ודרישה לאזרח את כל המסתננים – גם אמר לי: F*** – YOU – שצוזנר כמובן מתוך הראיון.

אז הנה לכם הפרצוף האמיתי של כתב הארץ באנגלית, איש שמאל מלא בשנאה תהומית – עד כדי כך שבמאי התכנית היה צריך לעצור את הדיון מחשש שהאיש יפעיל אלימות פיזית כנגדי וזו לאחר אלימות מילולית שהופעלה כל הראיון.

מהמקום יצאתי בליווי מאבטח וכשרציתי להזמין משטרה האיש רץ אלי במסדרון (אל מול כולם) בידיים מונפות, כשהדבר היחיד שעצר אותו מלתקוף אותי (בהתקף האמוק שהיה נתון בו באותו רגע) אלו המאבטחים במקום.

אני עדיין עומדת על דבריי ואומרת: לארי דרפנר, אתה בושה לעם היהודי ולארץ ישראל והייתי שוללת את האזרחות שלך – במקביל לגירוש המסתננים!

ולגבי ערוץ i24NEWS English i24NEWS Studios שהיה אמור בדיעבד להוות תחליף לכל השקרים הנוראים שנאמרים עלינו ברשתות הזרות בעולם, לכם אני אומרת שהפכתם להיות במה לשמאל ההזוי וזה בולט מאוד מרוב עובדי המערכת שלכם שלחצו את ידו של האיש האלים הזה והמעטים שהעזו בסתר לחזק אותי, וזה עוד בלי לשמוע ולראות את הקול שעובר לאחרונה מהערוץ שלכם בעולם, וחבל. חשבנו שתהיו שונים. כנראה לדעה שלי – ולדעת מחנה הימין אין כבר כל כך מקום אצליכם בערוץ.

שבוע טוב ומבורך לכל עם ישראל.

קרדיט ותודה למאי גולן.