שני ערבים מהכפר סילוואן חשודים בתקיפה חמורה והתעללות והשפלה של שני יהודים.

הקורבנות צעדו לכיוון מעיין השילוח לטבול במקום, בדרכם לשם הוכה אחד על ידי ערבי שהיה במקום, אך הם הצליחו לחמוק ממנו ולהגיע אל המעיין.

בשובם של השניים מהמעיין נתקלו בשני ערבים שארבו להם, הכו אותם באלימות קשה והתעללו בהם קשות. השניים פנו למשטרה באמצעות עו"ד ובו מתוארות הזוועות כאשר בתחילה קשרו התוקפים את פיאותיהם של שני היהודים אחת לשניה, והחלו לקלל את ראש הממשלה נתניהו, את מדינת ישראל ומשטרת ישראל, כל זאת כאשר הם מכריחים את השניים באלימות לחזור אחר הקללות, ומסריטים הכל במכשיר הנייד שלהם.

בהמשך גררו את השניים לסמטה, כאשר הם מכריזים כי "השבוע המשטרה עצרה אותנו אז אנחנו נחטוף אתכם". התוקפים המשיכו במסכת ההתעללות ודרשו מהשניים לומר "חמאס הכי טוב, חמאס צריך לשלוט", וכן את הפסוקים אותם אומרים המתאסלמים בעת המרת דת.

כשהצליחו השניים לברוח מהמקום ולהמלט הגיעו לשער האשפות, ודיווחו על האירוע לשוטרי מד"ב שנכחו במקום, אך לעת הזו לא ידוע אם נעשה דבר בעניין.

לבסוף פנו השניים לסיוע מארגון חוננו והגישו השניים תלונה למשטרה. המשטרה פרסמה כי עצרה את התוקפים.

מהארגון חוננו נמסר בתגובה כי "מידי יום אני מטפל בנפגעי טרור, כאן מדובר בארוע מסוג אחר, ארוע שמזכיר לנו ימים אפלים ביותר בו יהודים הושפלו ונרמסו. לא רק שפגעו בקורבנות באופן פיזי, אלא הם גם הושפלו ועברו ארוע גזעני ואנטישמי קשה ביותר. במהלך הארוע התוקפים חייבו את הקורבנות להגיד בערבית את פסוקי 'העדות' של המרת הדת, לשבח את ארגון הטרור חמאס, לקלל את מדינת ישראל ואת ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו, וכל זאת תוך שהמחבלים מתעדים את הארוע.

אנו שמחים שהפניה שלנו למשטרה הביאה לפעולה מהירה, אנו נלווה את החקירה עד למיצוי הדין המלא עם המחבלים".

קרדיט ותודה לקול היהודי.